Gaming monitor LG 27GN600-B | 27,0" | 1920 x 1080 | (144hz) - IPS | Raven | 1ms | G-Sync - FreeSync
Nazaj
Naprej
Na zalogi
Ob nakupu tega izdelka
Prejmeš podlogo za miško 900x400mm!
Šifra izdelka: 8806091068699 Kategorija MONITORJI
  • Priložen napajalnik: Da
Garancija: 36 mesecev
Brezplačna dostava
Več načinov plačila
Bančno nakazilo, na obroke, spletni nakup.
Hitra dostava
Dostava v 99% primerih v 1-3 delovne dni.
Hitri Odzivni Časi 144Hz Osveževanje Freesync & G-Sync
Gaming monitor LG 27GN600-B je zasnovan za igralce, ki iščejo visoko zmogljivost in kakovost slike. Ta 27" monitor ponuja ločljivost 1920 x 1080, kar omogoča jasne in podrobne vizualne prikaze. Z osveževalno frekvenco 144Hz in odzivnim časom 1 ms je monitor idealen za hitre igre, kjer je vsak trenutek pomemben. Tehnologiji FreeSync in G-Sync zagotavljata tekoče igranje brez trganja slike.
27-palčni IPS zaslon - Izjemna Kakovost Slik
144Hz Osveževanje - Gladko Igranje
Visoka osveževalna frekvenca 144Hz pomeni, da lahko ta gaming monitor prikaže do 144 slik na sekundo, kar zagotavlja gladko in tekoče igranje. Ta funkcija je ključna za hitro akcijske igre, kjer vsak milisekund šteje in lahko odločilno vpliva na vaš uspeh v igri.
144Hz Osveževanje
FreeSync in G-Sync - Brez Trganja Slik
FreeSync in G-Sync
1ms Odzivni Čas - Hitro in Natančno
Tehnične Specifikacije Gaming Monitorja LG 27GN600-B
Diagonala zaslona:27,0"
Ločljivost:1920 x 1080
Osveževalna frekvenca:144Hz
Tip panela:IPS
Odzivni čas:1ms
Sinhronizacija:FreeSync in G-Sync
Priložen napajalnik:Da
Garancija:36 mesecev
Informacijski list:Na voljo
Ključne funkcije
Splošno
Diagonala zaslona68,6 cm
Ločljivost zaslona1920 x 1080 slikovnih pik
Vrsta HDFull HD
Tehnologija zaslonaLED
Odzivni čas1 ms
Izvirno razmerje stranic16:9
Gledni kot, vodoravno178 °
Kot gledanja, navpično178 °
Barva izdelkaČrna, rdeča
Dolge podrobnosti
Zaslon
Diagonala zaslona68,6 cm
Izvirno razmerje stranic16:9
Vrsta ploščeTFT/IPS
Svetlost (običajna)350 cd/m²
Vrsta HDFull HD
Tehnologija zaslonaLED
Vrsta osvetlitve ozadjaW-LED
Zaslon proti bleščanjuDa
Oblika zaslonaRavna
Razmerje kontrasta1000:1
Največja hitrost osveževanja144 Hz
Gledni kot, vodoravno178 °
Kot gledanja, navpično178 °
Razmik slikovnih pik0,311 x 0,311 mm
Diagonala zaslona (cm)68,5 cm
Oblikovanje
Barva izdelkaČrna, rdeča
Barva stopalaČrna/rdeča
Vrata in vmesniki
HDMIDa
Število vrat HDMI2
Število vrat DisplayPort1
Različica DisplayPorts1.4
Izhod za slušalkeDa
Podatki o embalaži
Priloženi kabliAC, DisplayPort
Širina embalaže703 mm
Globina paketa449 mm
Višina embalaže154 mm
Teža paketa7,5 kg
Uspešnost
Razred energijske učinkovitosti (SDR)F
Razred energijske učinkovitosti (HDR)G
Poraba energije (SDR) na 1000 ur24 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur33 kWh
Poraba energije (pripravljenost)0,5 W
Poraba energije (izklopljeno)0,3 W
AC vhodna napetost100 - 240 V
Vhodna frekvenca AC50/60 Hz
Lestvica energetske učinkovitostiA do G
Teža in mere
Širina naprave (vključno s stopali)614,2 mm
Globina naprave (vključno z nogami)224,8 mm
Višina naprave (vključno s stopali)454,2 mm