Gaming monitor SAMSUNG Odyssey G4 (S27BG400EU) | 27,0" | 1920 x 1080 | (240 Hz) - IPS | Raven | 1ms | G-Sync - FreeSync
Nazaj
Naprej
Na zalogi pri dobavitelju
Ob nakupu tega izdelka
Prejmeš podlogo za miško 900x400mm!
Šifra izdelka: 8806094341966 Kategorija MONITORJI
    Garancija: 24 mesecev
    Brezplačna dostava
    Več načinov plačila
    Bančno nakazilo, na obroke, spletni nakup.
    Hitra dostava
    Dostava v 99% primerih v 1-3 delovne dni.
    Predstavljamo vam izjemni gaming monitor SAMSUNG Odyssey G4, zasnovan za najbolj zahtevne igralce. Ta 27-palčni monitor ponuja ločljivost Full HD 1920 x 1080 ter osveževalno hitrost 240 Hz, kar zagotavlja izjemno gladko igralno izkušnjo. Z IPS panelom za široke kote gledanja in 1ms odzivnim časom, je idealen za hitre igre, kjer je čas reakcije ključnega pomena. Poleg tega podpira tako FreeSync kot G-Sync, kar odpravlja trganje slike in zagotavlja popolno sinhronizacijo s katero koli grafično kartico.
    Vrhunska Osveževalna Hitrost in Odzivnost
    Gaming monitor SAMSUNG Odyssey G4 se ponaša z osveževalno hitrostjo 240 Hz, kar pomeni, da lahko uživate v izjemno gladkih vizualnih prehodih brez zameglitve. To je še posebej pomembno pri FPS igrah, kjer je vsaka milisekunda ključna. S 1ms odzivnim časom boste vedno korak pred nasprotniki, saj minimizira zamik vhodnega signala.
    240 Hz gaming monitor
    IPS Panel za Žive Barve in Široke Kote Gledanja
    FreeSync in G-Sync Kompatibilnost
    Elegantna in Funkcionalna Oblika
    Tehnične Specifikacije Gaming Monitorja SAMSUNG Odyssey G4
    Model:SAMSUNG Odyssey G4 (S27BG400EU)
    Diagonala zaslona:27,0"
    Ločljivost:1920 x 1080
    Osveževalna hitrost:240 Hz
    Panel:IPS
    Odzivni čas:1ms
    Sinhronizacija:FreeSync, G-Sync
    Garancija:24 mesecev
    Splošno
     Vrsta PrikazaLED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix
     Diagonala Velikost27"
     Prilagodljivi-Sync TehnologijeAMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC Združljiv
     Vrsta PloščeIPS
     Razmerje Med Širino In Višino16:9
     Native ResolucijoFull HD (1080p) 1920 x 1080 na 240 Hz
     Svetlost400 cd/m2
     Kontrastno Razmerje1000:1
     HDR FormatHDR10
     Barva Podpora16,7 milijonov barv
     Barvne Lestvice99% sRGB
     Odzivni Čas1 ms (siva na siva)
     Horizontalni Zorni Kot178
     Vertikalni Kot Gledanja178
     Osvetlitev TehnologijaLED osvetlitev
     BarveČrna
     Dimenzije (Šxgxv)61.47 cm x 24.48 cm x 57.11 cm - s stojalom
     Teža5,3 kg
      Povezovanje
     VmesnikiDisplayPort 1.2
    2 x HDMI
    Slušalke
      Mehanski
     Položaj Prikaza PrilagoditveVišina, vrtljivo (rotacija), swivel, tilt
     Naklona-3/+22
     Vrtljivi Kota30
     Kota Vrtenja-92/+92
     Nastavitev Višine120 mm
     VESA Montažo Vmesnik100 x 100 mm
      Razno
     Kabli Vključeni1 x HDMI
     Združljiva StandardiHDCP 2.2
      Moč
     Vhodna NapetostAC 100-240 V ac (50/60 Hz)
     Poraba Energije (Tipično)21 Watt
     Poraba Moči (Maks.)48 Watt
     Poraba energije Stojalo za0.5 Watt
     Poraba Energije (Izklopljen)0.3 W