Gaming monitor LG 27GN880-B | 27,0" | 2560 x 1440 | (144hz) - IPS | Raven | 1ms | G-Sync - FreeSync
Nazaj
Naprej
Na zalogi
Ob nakupu tega izdelka
Prejmeš podlogo za miško 900x400mm!
Šifra izdelka: 8806091090881 Kategorija MONITORJI
    Garancija: 24 mesecev
    Brezplačna dostava
    Več načinov plačila
    Bančno nakazilo, na obroke, spletni nakup.
    Hitra dostava
    Dostava v 99% primerih v 1-3 delovne dni.
    Vrhunska Ločljivost in Hitrost FreeSync & G-Sync Kompatibilen 1ms Odzivni Čas
    Odkrijte vrhunsko vizualno izkušnjo z gaming monitorjem LG 27GN880-B. Opremljen z 27-palčnim zaslonom, ločljivostjo 2560 x 1440 in hitrostjo osveževanja 144Hz, ta gaming monitor prinaša neverjetno gladko in tekočo sliko. Z IPS tehnologijo in 1ms odzivnim časom boste doživeli izjemne barve in kristalno jasnost, kar je idealno za intenzivne gaming seje. Raven zaslon z FreeSync in G-Sync podporo zagotavlja neprekinjeno in tekočo igralno izkušnjo brez zatikanja ali trganja slike.
    27" QHD IPS Zaslon - Prava Vizualna Izkušnja
    144Hz Hitrost Osveževanja in 1ms Odzivni Čas
    Za zahtevne igralce, 144Hz hitrost osveževanja zagotavlja gladko igralno izkušnjo z manjšo zakasnitvijo. Kombinacija z 1ms odzivnim časom pomeni, da je vsak premik izjemno hiter in natančen, kar je ključnega pomena za kompetitivne igre, kjer šteje vsaka milisekunda. Hitro osveževanje in hiter odzivni čas zmanjšujeta zamegljenost gibanja, kar omogoča boljše sledenje hitrim akcijam na zaslonu.
    Adaptive Sync - FreeSync in G-Sync Kompatibilnost
    FreeSync in G-Sync kompatibilnost
    Eleganten in Prilagodljiv Dizajn
    Tehnične Specifikacije Gaming Monitorja LG 27GN880-B
    Diagonala zaslona:27,0 palcev
    Ločljivost:2560 x 1440
    Hitrost osveževanja:144Hz
    Tip panela:IPS
    Odzivni čas:1ms
    Adaptive Sync:FreeSync, G-Sync
    Dizajn:Raven zaslon
    Garancija:24 mesecev
    Ključne funkcije
    Splošno
    Diagonala zaslona68,6 cm
    Ločljivost zaslona2560 x 1440 slikovnih pik
    Vrsta HDQuad HD
    Tehnologija zaslonaLED
    Odzivni čas1 ms
    Izvirno razmerje stranic16:9
    Gledni kot, vodoravno178 °
    Kot gledanja, navpično178 °
    VESA nosilecDa
    Barva izdelkaČrna
    Dolge podrobnosti
    Storitve
    NVIDIA G-SYNCDa
    AMD FreeSyncDa
    Tehnologija brez utripanjaDa
    Zaslon
    Diagonala zaslona68,6 cm
    Izvirno razmerje stranic16:9
    Vrsta ploščeIPS
    Svetlost (običajna)350 cd/m²
    Vrsta HDQuad HD
    Tehnologija zaslonaLED
    Oblika zaslonaRavna
    Razmerje kontrasta1000:1
    Največja hitrost osveževanja144 Hz
    Gledni kot, vodoravno178 °
    Kot gledanja, navpično178 °
    Število barv zaslona1,073 milijarde barv
    Razmik slikovnih pik0,233 x 0,233 mm
    Video podpora z visokim dinamičnim razponomDa
    Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR)High Dynamic Range 10 (HDR10)
    DDC/CIDa
    Vrata in vmesniki
    Vgrajeno zvezdišče USBNe
    DVI povezavaNe
    HDMIDa
    Število vrat HDMI2
    Število priključkov DisplayPort1
    Različica DisplayPorts1.4
    Avdio priključkiDa
    Izhod za slušalkeDa
    Ergonomija
    VESA nosilecDa
    Multimediji
    Vgrajeni zvočnikiNe
    Integrirana kameraNe
    Oblikovanje
    Barva izdelkaČrna
    Uspešnost
    Razred energijske učinkovitosti (SDR)G
    Razred energijske učinkovitosti (HDR)G
    Poraba energije (SDR) na 1000 ur30 kWh
    Poraba energije (HDR) na 1000 ur50 kWh
    Poraba energije (standardno delovanje)51 W
    Poraba energije (maks.)55 W
    Poraba energije (izklopljeno)0,3 W
    AC vhodna napetost100 - 240 V
    Vhodna frekvenca AC50/60 Hz
    Lestvica energetske učinkovitostiA do G
    Teža in mere
    Širina naprave (vključno s stopali)614,2 mm
    Globina naprave (vključno z nogami)410,8 mm
    Višina naprave (vključno s stopali)619,2 mm
    Teža (s stojalom)8,1 kg
    Širina (brez stojala)61,4 cm
    Globina (brez stojala)5,63 cm
    Višina (brez stojala)36,5 cm
    Teža (brez stojala)4,2 kg
    Podatki o embalaži
    Širina embalaže717 mm
    Globina paketa477 mm
    Višina embalaže247 mm